Skip to content

Creatiefreis (Biddinghuizen/Veluwemeer)

1.410,00

Frutselen kan iedereen, maar echt creatief bezig zijn is een kunst. Als onderkomen hebben we bij deze creatieve week gekozen voor  “Waterparc Veluwemeer“. De bungalow staat voor luxe en comfort! Mooi meegenomen, maar het belangrijkste tijdens deze vakantie is de creativiteit! We gaan deze week drie workshops volgen.  Twee creatieve workshops volgen we onder de deskundige leiding van kunstenares Diana in haar atelier in Dronten. Welke dat zijn blijft nog een verrassing. En als klap op de vuurpijl gaan we creatief helemaal los tijdens een echte Graffiti workshop. Tijdens deze leuke workshop ga je, onder begeleiding van een ervaren graffiti spuiter, aan de slag om je eigen creatie te maken. Naast alle mooie maaksels, die we uiteraard mee terug naar huis mogen nemen, blijft er zeker ook tijd over voor leuke uitstapjes. Zo kunnen we lekker winkelen, naar een museum, noem maar op en natuurlijk pakken we op zijn tijd een terrasje, Het behoort allemaal tot de mogelijkheden. Samenvattend: een combinatie van lekker creatief bezig zijn en vertier… dat vind je hier!

Inschrijfformulier
Categorie: Tag:

Reisnummer: NL3702

Vertrek: 05-09-2026

Terugkomst: 11-09-2026

Reissom: € 1.410,-

Groepsgeld: € 135,-

Annuleringsfonds: € 100,43

1-persoonskamertoeslag: € 225,- (beperkt beschikbaar)

Aantal deelnemers: 7

Max aantal begeleiders: 2

Rolstoelplaatsen: in overleg

Op en afstapplaatsen: Emmeloord, Lelystad, Eemnes, Rosmalen of Venlo

Lees hier onze reisvoorwaarden

Verblijf Waterparc Veluwemeer:
In het midden van Nederland ligt de jongste en kleinste provincie Flevoland. Dit zegt niets over de mogelijkheden om uitstapjes te maken, want die zijn er ruim voldoende en enorm gevarieerd. Het vakantiepark ligt direct aan het Veluwemeer, dus het strand is lekker dichtbij. Ons verblijf is een vrijstaande 12-persoons villa met een ruime woonkamer. De open keuken is van alle gemakken voorzien. Van de zes 2-persoons slaapkamers bevinden zich er 3 op de begane grond en 3 op de eerste verdieping, alle voorzien van twee 1-persoonsbedden. Er zijn 3 badkamers, waarvan 1 op de begane grond en 2 aparte toiletten. Buiten is een overdekte veranda met terrasmeubilair. Op het park zijn een supermarkt, restaurant en snackbar aanwezig. Verder vind je er onder andere een overdekt zwembad, openluchtzwembad en midgetgolfbaan.

Wat gaan we zeker doen**:

  • 2 keer een workshop bij Atelier Diana 
  • Workshop Graffiti

Mogelijkheden tot uitstapjes:
Natuurlijk gaan we volop genieten van alles wat het prachtige vakantiepark te bieden heeft. Ter plaatse bespreken we wat we eventueel verder nog kunnen gaan doen. In de omgeving zijn er genoeg leuke activiteiten/uitstapjes te ondernemen.

Maaltijden:
De begeleiders bereiden de maaltijden of we lunchen/dineren onderweg tijdens de uitstapjes.

  • Groene ster
  • Gele ster
  • Rode ster

Rollator: in overleg

Deze reis is geschikt voor deelnemers die voldoen aan de sterrenindicatie hierboven, rekening houdend met de bovengenoemde overige informatie.

Back To Top